Archiv

RS development vyhlášen historicky prvním vítězem ceny Diamanty českého byznysu

Na slavnostním večeru v pražském Hudebním divadle Karlín byly 14. 2. 2019 poprvé uděleny Diamanty českého byznysu – nové ceny, které se mají stát tradičním a prestižním ohodnocením výkonnosti českých firem v jednotlivých regionech.

Ceny jsou udělovány na základě žebříčku, sestavovaného vždy ke konci roku analytickými experty společnosti Bisnode na základě objektivních ekonomických ukazatelů za poslední tři roky (letos tedy za období 2015 - 2017) pro všech čtrnáct krajů České republiky, přičemž za každý kraj jsou oceňovány vždy tři nejlépe hodnocené společnosti.

Vedle těchto regionálních cen byly letos uděleny také tři zvláštní ceny – Velký a Malý diamant pro dvě nejlépe hodnocené společnosti v rámci celé republiky a cena pro Nejperspektivnější společnost.

K našemu překvapení, kterým byla již samotná nominace na ocenenění, a k naší velké radosti jsme se stali nejdříve vítězem pro kraj Hlavní město Praha, poté jsme byli vyhlášení i jako tzv. Velký diamant, tedy vítěz ceny pro celou Českou republiku.

Těchto ocenění naší práce si velice vážíme. Jsou pro nás závazkem do budoucna, abychom nadále přemýšleli o tom, jak být ještě lepšími, a abychom se posouvali dál.

Více o soutěži a dalších výsledcích se dočtete ZDE - http://www.cotmedia.cz/diamanty-ceskeho-byznysu/#tiskove-zpravy

Zpět na výpis novinek